מפיצי ריח לעסקים – היום זה כבר פשוט ובאמת יעיל

מפיצי ריח לעסקים

מפיצי הריח החדשניים של היי סנט ביצעו מהפכה במשרדים נוכח העובדה שהם מפיצים ריחות שונים ויוצרים אווירה נקיה ובעיקר ריחנית.

הריחות במשרדים והצורך במפיצי ריח

במשרדים עובדים אנשים רבים ובחלק מהם לאור הבניה המודרנית, אין אפשרות לפתוח חלונות. עקב כך אי אפשר לאוורר את החדר למעט באמצעות מיזוג וקיימים ריחות שחלקם אינם נעימים ברחבי המשרד, דבר המפריע לרבים מהעובדים לכן מפיצי ריח אוטומטים יכולים להיות הפתרון המושלם.

מפיצי ריח לעסקים - היום זה כבר פשוט ובאמת יעיל

מכשיר היי סנט בכל חדר במשרד

הפתרון הנפלא לכך הוא הצבת מכשיר סולו בכל חדר. הטכנולוגיה החדשנית מאפשרת להניח מכשיר מסוג זה בכל מקום ברחבי החדר, על מדף, על השולחן או מתחתיו וליהנות מהריחות שמשחרר המכשיר. עוצמת הריח היא על פי הקביעה של המפעיל, עוצמה נמוכה, בינונית או חזקה.

ההיצע של הריחות הוא רחב, ריחות אווירה, ריחות קלאסיים וריחות מהעולם. כל לקוח בוחר את הריחות האהובים עליו ודואג שבתוך המכשיר תהיה תמיד מחסנית מלאה. כשהמחסנית מתרוקנת, לאחר שימוש של 60-45 יום, מתקינים בקלות גליל ריח חדש, בריח זהה או שונה וממשיכים ליהנות מהריח הנישא באוויר.

מפיצי ריח לעסקים - היום זה כבר פשוט ובאמת יעיל

מכשיר דואל למשרדים גדולים יותר

במשרדים שגודלם הפיזי גדול יותר, מתקינים את מכשיר הדואל המעוצב באופן חדשני ונראה כמו פריט אקססוריז נוסף במשרד. במכשיר זה קיימת אפשרות להתקין בו זמנית שני גלילים בריחות שונים ולתכנת את המכשיר כך שיפיץ בכל יום ריח אחר. הגלילים פועלים באופן דואלי, והעובדים נהנים בכל יום מריח אחר, נעים מאד המנטרל ריחות אחרים שאינם נעימים כמו ריחות גוף, ריחות עישון וכו'.

מכשיר סטילט לאולמות גדולים

במכשיר סטילט קיימת אפשרות להתקין בו זמנית ששה גלילים בריח זהה או בריחות שונים. המכשיר מותקן על הקיר באמצעות זרועות ייעודיות ומתאים למרחבים גדולים כמו אולם אירועים, לובי בבתי מלון, בתי חולים וכל מקום אחר ששטחו גדול, עובדים בו אנשים רבים וקיימת תנועה ערה של עוברים ושבים.

מרגע הפעלת המכשיר חולפות כעשרים דקות עד שחשים בריח הנישא באוויר. היתרון של הי סנט הוא שהריחות מורגשים אך הם אינם כבדים מדי אלא ריחות מרעננים היוצרים תחושה נפלאה ומנטרלים את כל הריחות שחשו העובדים בעבר.

מנטרל ריחות חשמלי

מנטרל ריחות חשמלי

אחת ההנאות הגדולות של כל אדם היא להיות במקומות ייחודיים בטבע ולהסניף ריחות משכרים כמו פריחה של פרחים, פירות, הריח הנפלא של הים או מפלים

מזמינים באמצעות האתר בצורה קלה ובטוחה

מקבלים את המוצר באמצעות שליח עד הבית

התקנה פשוטה וניחוח מדהים לאורך זמן

דילוג לתוכן