מפיצי ריח אוטומטיים – כל היתרונות

אתם נכנסים הביתה או לבית העסק שלכם ובאוויר יש ריח טוב. ריח של נקי, ריח של רעננות, ריח של אסתטיקה. כידוע לאוויר יש נטייה לתפוס ריחות רעים בין אם זה ריחות של בישול, של בעלי חיים, של חדר השירותים, של אשפה וכדומה…

לריח טוב יש חשיבות רבה והוא משפיע על התחושה הכללית בחלל, על האנרגיות שלנו ואפילו על הבריאות שלנו. מחקרים רבים נעשו על הקשר שבין ריח טוב לאיך זה משפיע על התפקוד שלנו והוכח חד משמעית כי כאשר אנחנו נמצאים בסביבה שיש בה ריח טוב, אנחנו יותר אנרגטיים, יותר שמחים ויותר שבעי רצון.

הבנו את החשיבות הרבה והצורך ההולך וגובר בפתרונות חכמים לריח טוב, לא משנה איפה אנחנו נמצאים.

חברת היי סנט מתמחה בייצור ושיווק של מפיצי ריח אוטומטיים המיוצרים בטכנולוגיות סופר חדשניות, אלו מתאימים לכל סוגי החללים: שירותים וחדרי אמבטיה בכל גודל, בתים פרטיים ווילות, דירות, בנייני מגורים, משרדים, חברות, בניינים ציבוריים ועוד. כל מפיץ ריח שלנו מתאים לשטחי חלל בגדלים שונים.

מפיצי ריח אוטומטיים - כל היתרונות

אז מהם היתרונות של מפיצי ריח אוטומטיים?

ראשית כל המילויים ששמים בתוך מפיצי ריח מחזיקים מעמד לתקופה של עד 60 ימים. בשונה ממה שהתרגלנו עד עכשיו, בעזרת מטהרי אוויר אוטומטיים, כבר אין צורך לרסס. המכשיר שבחרנו בהתאם לסוג וגודל החלל פשוט פועל לבד לפי ההנחיות שקבענו לו מראש.

ניתן לבחור את התדירות של הריסוס למשל כל שעה או כל שלוש שעות, לבחור את העוצמה – נמוכה, בינונית או גבוהה וכך ליהנות מריח טוב ונקי לאורך כל שעות היממה.

מגוון של מכשירים לפי הצורך

שנית, בחרנו לייצר עבור קהל הלקוחות שלנו כמה סוגים של מכשירים. המכשיר הקטן ביותר נקרא סולו, סוג של תחנת כוח קטנה המפזרת ריחות בשטח של 20 מטרים רבועים. היתרון של המכשיר הוא ביכולת למקסם את הדינמיקה של זרימת האוויר. המכשיר השני נקרא דואל והוא מספק מענה מצוין לשטחים של עד 55 מטרים.

המכשירים המתקדמים יותר יתאימו לאזורים וחללים גדולים או מורכבים כמו מסדרונות למשל. אנחנו נדע לסייע לכם להתאים את המוצרים שהכי מתאים הן לגודל החלל, הן למאפיינים הארכיטקטוניים שבו והן לצרכים הספציפיים שלכם. תוכלו לבחור מבין מגוון עצום של ריחות מדהימים אותם חילקנו לשלוש קבוצות: ריחות עולם, ריחות טבעיים וריחות קלאסיים שכולם אוהבים, זאת בכדי להקל עליכם את הבחירה.

אז קדימה, כל מה שנשאר לכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך האתר ואנחנו כבר נדאג שהחללים בהם אתם נמצאים תמיד יריחו הכי טוב שבעולם.

מנטרל ריחות חשמלי

מנטרל ריחות חשמלי

אחת ההנאות הגדולות של כל אדם היא להיות במקומות ייחודיים בטבע ולהסניף ריחות משכרים כמו פריחה של פרחים, פירות, הריח הנפלא של הים או מפלים

מזמינים באמצעות האתר בצורה קלה ובטוחה

מקבלים את המוצר באמצעות שליח עד הבית

התקנה פשוטה וניחוח מדהים לאורך זמן

דילוג לתוכן