מכשיר לטיהור אוויר

מכשיר לטיהור אוויר הוא מכשיר שיוצר מהפך בכל מקום בו הוא מותקן, כיוון שהוא משרה אווירה נפלאה בזכות הניחוחות הנעימים הנישאים באוויר לאורך זמן.

מכשיר לטיהור אוויר

מכשיר לטיהור אויר הוא מוצר המכיל בתוכו גלילים המפיצים ריחות. המכשירים קיימים במבחר גדלים החל במכשיר קטן בעל גליל ריח יחיד המתאים לחדר אחד ועד מכשיר גדול יותר המכיל ששה גלילים ומותאם למרחב גדול.

למכשירים הללו קיימים כמה יתרונות מהותיים:

  • תפעול פשוט ביותר, גליל שמתרוקן מתכולתו מוחלף תוך דקה בגליל מלא חדש.
  • היצע הריחות הוא עצום ומאפשר להתקין בכל פעם גליל בעל ריח שונה כדי ליהנות מהמבחר הקיים ומהשינוי באווירה.
  • הימצאותו של המכשיר בבית או במקומות ציבוריים, יוצר אווירה נפלאה, נינוחה ורגועה.

תפעול המכשיר

עוצמת הפצת הריחות תלויה ברצונם של המפעילים ובהתאם לנחיצות בכל אחד מהמיקומים. אפשר להגדיר מראש על התזה ברמה גבוהה בכל שלש דקות ואם קיימת תחושה כי מצטבר באוויר חומר רב מדי, אפשר לשנות את ההגדרה להתזה בכל חמש דקות בעצמה נמוכה. אם לחלופין התחושה היא שעוצמת הריח אינה מספקת לאור הכמות הגדולה של העובדים, מגדירים שההתזה תתקיים בכל שתי דקות בעצמה גבוהה או בכל אופציה רצויה אחרת.

כל החלטה על שיטת הפעולה של מטהר האוויר ניתנת לשינוי בכל זמן נתון ולכן התחזוקה של המכשיר כה נוחה לשימוש. בנוסף לכך, מגדירים מה קורה בשעות הלילה, אם ההתזה תהיה מתונה יותר או לא תהיה התזה בכלל עד שעות הבוקר וזאת לשיקולו של כל לקוח.

מכשיר לטיהור אוויר

היצע נרחב של ריחות

כדי ליצור עניין נוהגים הלקוחות להחליף את הריחות בתוך מכשיר טיהור האוויר. אם מדובר במכשיר קטן רוכשים כמה ריחות שונים ובכל החלפה יוצרים שינוי. אם מדובר במכשיר גדול מחליטים אחת לתקופה להחליף את כל הגלילים וחושפים את הקהל לריח חדש ומוצלח.

ריחות ניחוחות עולם

כולנו אוהבים להתרפק על העבר ולהיזכר ברגעים קסומים שחווינו במקומות שונים בארץ ובעולם, מקומות מרתקים, אווירה טרופית ושווקים ריחניים. הריחות האותנטיים שלנו יזכירו לכל אחד מכם חוויות נפלאות, פריחה נדירה של שדות פרחים עצומים באירופה, תמצית ורדים ווניל שמזכירה שווקים סואנים במדינות ים תיכוניות, נקטר גן עדן שיזכיר מטעי פירות עסיסיים בגולן וריח מאסק שיזכיר בית מלון יוצא דופן במזרח.

ריחות אווירה

אווירה שלווה בבית, במקומות עבודה ובכל מקום אחר היא המתכון ליחסים תקינים ולחיים מעניינים ורגועים. המבחר הגדול של ריחות האווירה יוצר תחושה ייחודית לכל מי שנחשף אליו הנמצא בבית אך מרגיש כאילו נמצא במקום אחר.

אין כמו להיכנס למקום בו שורר ריח של חבצלות קיץ גם כשבחוץ יורד גשם, ריח למון גראס תאילנדי כשנמצאים עמוק בלימודים, הארומה של פולי הקפה מותירה ריח נעים במיוחד ועשבי התיבול והתבלינים השונים כמו הקינמון יוצרים אווירה חמימה ומשפחתית.

הריחות מזכירים טעמים מוכרים ואהובים כמו תמצית התה הנישאת באוויר, תפוז הדם והתפוח העסיסי.

ריחות קלאסיים

שינוי הריחות בכל מקום יוצר סקרנות ועניין לקראת הריח הבא שיותקן במכשיר טיהור האוויר. הריחות הקלאסיים הם אחת ההצלחות הגדולות ולקוחות רבים רוכשים אותם שוב ושוב.

אפשר ליהנות מריחו של האוקיינוס ולחלום על הבריזה היומית, ריחות של קטיף הדרים כאילו נמצאים בפרדס ובו עשרות עצי פרי הדר, ריחות יוצאי דופן של זרעי לבנדר אשר עפים באוויר, רימונים שזה עתה נקטפו, מקלות ווניל ושקד מרצ'ינו הקסומים ועוד.

מומלץ לבצע מהפך ולרכוש מכשיר לטיהור אוויר.

מנטרל ריחות חשמלי

מנטרל ריחות חשמלי

אחת ההנאות הגדולות של כל אדם היא להיות במקומות ייחודיים בטבע ולהסניף ריחות משכרים כמו פריחה של פרחים, פירות, הריח הנפלא של הים או מפלים

מזמינים באמצעות האתר בצורה קלה ובטוחה

מקבלים את המוצר באמצעות שליח עד הבית

התקנה פשוטה וניחוח מדהים לאורך זמן

דילוג לתוכן