מטהר אוויר אוטומטי – להגיע למשרד או הביתה ופשוט להרגיש נ-ע-י-ם !

מטהרי האוויר החדשים יצרו מהפך בתחושות הנעימות במשרדים ובבתים. אדם הנכנס בפעם הראשונה למשרד או לבית שקיימת בו פעילות של מטהר אוויר של הי סנט, חש מיד בהבדל התהומי בין מיקום זה לכל מיקום אחר שהוא מכיר.

האווירה הנעימה העוטפת את העובדים או את בני המשפחה היא נפלאה ומעלה באופן מידי חיוך רחב על השפתיים של כולם והמון שביעות רצון.

מטהרי אוויר אוטומטיים

מטהרי אוויר אוטומטיים

בשיטה החדשה של מטהרי האוויר האוטומטיים אין צורך לרסס מדי פעם, המכשיר פועל לבד על פי ההנחיות הראשוניות שניתנו לו.

בכל סוג של מטהר אוויר חשמלי קיימים גלילי ריח המבצעים ריסוס אחד קצר או ארוך בכל פרק זמן שנקבע מראש, בעוצמה גבוהה, עוצמה בינונית או עוצמה נמוכה.

גודלם של המכשירים האוטומטיים

בכל משרד או בית, אוהבים עוצמה שונה של ריח, מעט ריח הנישא באוויר או כמות גדולה יותר אם מדובר במקום רחב ידיים המגיעים אליו הרבה מאד אנשים במהלך היום.

במכשיר המיועד לחדר אחד יש אפשרות להתקין גליל אחד וכשהגליל מתרוקן שולפים את הגליל הריק ומתקינים גליל חדש במהירות. במכשיר דואלי, קיים מקום לשני גלילים וברוב המקרים נוהגים להתקין שני סוגים שונים של מפיצי ריח כדי ליצור עניין וכך בכל יום מריחים ריח אחר.

במקומות גדולים במיוחד מתקינים מכשיר הכולל ששה גלילים כך שהריחות מתחלפים בכל יום. אם מדובר במקום ציבורי בדרך כלל המכשיר ממוקם במיקום גבוה ומתקינים עליו נעילה למניעת גניבות.

מטהרי אוויר אוטומטיים

תחושת סיפוק עצומה מהריחות

הריחות הנישאים באוויר יוצרים תחושה נעימה לכל אדם ואווירה קסומה בכל מקום. כולם מכירים את ההרגשה הלא נעימה כשנכנסים למקום שאינו מאוורר ולכן קיימים בו ריחות שונים ומאד לא נעימים כמו ריחות עישון ריחות גוף ואף ריחות של עובש או טחב במקרים קיצוניים.

הריחות הנעימים המופצים כעת מנטרלים את כל הריחות הללו והם נעלמים כלא היו. אפשר לרכוש מבחר גדול מאד של ריחות טבעיים, קלאסיים ועולמיים וליהנות מריחות של פרחים שונים, פירות כמו הדרים וריחות המזכירים את הטבע, הים והיערות.

מנטרל ריחות חשמלי

מנטרל ריחות חשמלי

אחת ההנאות הגדולות של כל אדם היא להיות במקומות ייחודיים בטבע ולהסניף ריחות משכרים כמו פריחה של פרחים, פירות, הריח הנפלא של הים או מפלים

מזמינים באמצעות האתר בצורה קלה ובטוחה

מקבלים את המוצר באמצעות שליח עד הבית

התקנה פשוטה וניחוח מדהים לאורך זמן

דילוג לתוכן