מה הריח בביתך מעיד עליכם?

ביתו של כל אדם הוא מבצרו וברוב המקרים בני הבית עושים כל שניתן כדי ליהנות מבית שנעים לחיות בו, בעל אווירה טובה וביתית והוא נקי ואסתטי.

ריחות לא נעימים בבית

בבתים רבים קיימים ריחות לא נעימים הנובעים מכמה סיבות כמו ריחות גוף, נעליים, ריחות מפח האשפה, מהשירותים. ריח חזק של עישון סיגריות, גם אם לא מעשנים בבית ריח הסיגריות נותר בבגדיהם של המעשנים ומריחים את שובל הריח בכל רחבי הבית. אם גרות בבית חיות מחמד, קיימים גם ריחות הגוף והצרכים שלהם.

הדיירים נוהגים במזג אוויר נוח לאוורר את הבית, הם פותחים חלונות ומאפשרים לאוויר הצח להיכנס פנימה כדי לנטרל את הריחות הקיימים בבית. בימי החורף, כשיורדים גשמים או קר מאד, לא פותחים את החלונות וכך הריחות נותרים בבית ולעיתים קרובים הריחות אינם נעימים בלשון המעטה.

בימים שבהם מבשלים, מריחים בכל רחבי הדירה את ריחות הבישולים, התבלינים, הטיגונים השונים והדגים. בתום העבודה במטבח, מעוניינים בני הבית לנטרל את הריחות. דבר זה מתאפשר בימים נאים אך בימי החורף כל הריחות נותרים לאורך שעות רבות.

מה הריח בביתך מעיד עליכם

שימוש במפיצי ריח

אחת הדרכים להתמודד עם בעיית הריחות הלא נעימים בבית היא שימוש במפיצי ריח – רכישת מכשיר היי סנט המכיל קפסולות המפיצות ריחות נעימים מאד ברחבי הבית.

כעשרים דקות לאחר הפעלת המכשיר בפעם הראשונה, המכשיר מתחיל לפלוט רסיסים של ריח. קצב שחרור הרסיסים מותנה בעוצמה שנקבעה לו על ידי הלקוח, עוצמה גבוהה, בינונית או נמוכה.

אפשר לשנות את קצב הפצת הריח על פי ראות בני הבית, בהתאם לגודלו של הבית, לעוצמת הריח הרצויה ולכמות האנשים הנמצאים בבית בכל נקודת זמן.

בדירות רגילות, אפשר להסתפק במכשיר המכיל גליל עבור קפסולה אחת ובדירות גדולות יותר, בבתים פרטיים רחבי ידיים רצוי להתקין מכשיר גדול הכולל כמה גלילי ריח כדי להפיץ כמות מוגברת של תרסיס הריח וכדי לגוון את הריחות.

ההחלטה על רכישת מכשירים להפצת ריחות

כל מי שדואג שהבית יהיה אסתטי, נקי כך שיהיה נעים לשהות בו ומפריע לו שקיימים ריחות לא נעימים בבית, רוכש מכשיר ריח כדי לפתור את הבעיה. בחירת הריחות מעידה רבות על אופיו ואהבותיו של מי שמתגורר בדירה ועל הדברים החשובים לו באמת.

מה הריח בביתך מעיד עליכם

ניחוחות ייחודיים קלאסיים

הניחוחות הקלאסיים הנישאים באוויר, משרים אווירה קסומה כמו קטיף הדרים המעניק תחושה שנמצאים בפרדס, ריח שדות לבנדר המזכיר את השדות הצבעוניים האין סופיים, מנגו או רימונים מעניקים תחושה של ריחות ארומטיים חזקים המגיעים ישירות מהמטעים וכל אחד מהריחות הללו מעמיק את התחושה שהטבע חדר הביתה.

אוהבי הים ירכשו את ריחות אוויר ים או את ריח האוקיינוס שמזכיר להם את הריח הנפלא והמרענן שמריחים כשמגיעים לקרבת חוף הים.

ריחות וניל או פשתן הם ריחות ייחודיים המשרים אווירה קסומה בבית של נינוחות, רוגע וחמימות משפחתית.

מה הריח בביתך מעיד עליכם

ניחוחות של אווירה

הריחות העוצמתיים מכניסים את מה שקורה בעולם הביתה, ריחות המזכירים מקומות יפהפיים ברחבי העולם כמו קיוטו, יערות הגשם בדרום אמריקה, למון גראס במזרח אסיה ולימונים סיציליאניים.

הריחות הנעימים המקבלים את פני המגיעים הביתה פותחים בפניהם צוהר לעולמות קסומים ולאווירה מושלמת. פעמים רבות בוחרים הדיירים בריחות אווירה המזכירים ריחות של סוגי מזון או תבלינים, כמו ריח הארומה של פולי קפה טריים, עשבי תיבול, קינמון, עלי פטל או תה ירוק.

מי שמעוניין להירגע, קונה תרסיסי ריח של פרחים ריחניים כמו חבצלות, טלק אוורירי המזכיר מאד את הינקות ורסיסי מי-ים כדי לחוש שלא נמצאים בבית אלא בקרבת חוף הים ונהנים מהבריזה.

כל הריחות הללו מוסיפים ערך מוסף לכל בית ובעיקר מנטרלים את כל הריחות הלא נעימים שהיו בו טרם רכישת המכשיר.

מנטרל ריחות חשמלי

מנטרל ריחות חשמלי

אחת ההנאות הגדולות של כל אדם היא להיות במקומות ייחודיים בטבע ולהסניף ריחות משכרים כמו פריחה של פרחים, פירות, הריח הנפלא של הים או מפלים

מזמינים באמצעות האתר בצורה קלה ובטוחה

מקבלים את המוצר באמצעות שליח עד הבית

התקנה פשוטה וניחוח מדהים לאורך זמן

דילוג לתוכן