האם ריח טוב בהכרח מעיד על ניקיון?

דמיינו את הסיטואציה הבאה. אתם נכנסים למסעדה אחרי שהזמנתם מקומות מראש ובחנתם את התפריט באתר של המסעדה בקפידה. התארגנתם מראש, הזמנתם בייביסיטר לילדים, אפילו יצאתם מהעבודה קצת יותר מוקדם כדי שהכל יתקתק ואתם מוכנים לצאת לחגוג אירוע מיוחד, רק אתם והאנשים שיקרים לכם. אתם נכנסים למסעדה ומקבלת את פניכם מארחת חביבה אשר מעוניינת להושיב אתכם כמה שיותר מהר.

אתם מובלים אל השולחן כאשר באוויר ריח נפלא שילוב בין פריחה לטלק מרענן שנבחר בקפידה רבה. אתם מרוצים בסך הכל מהמקום וממתינים לשאר המוזמנים.

בינתיים, אתם מחליטים לגשת לשירותים כדי להתפנות ולשטוף ידיים כמובן. למרבה הפלא, השירותים ממש לא נקיים בלשון המעטה. אתם חוזרים אל השולחן, מעט מאוכזבים ובכל זאת, עד שכולם מגיעים כל מה שנשאר לכם לעשות זה לעיין בתפריט להחליט מה אתם מזמינים ולעשות כאילו לא ראיתם שום דבר.

יש רק בעיה אחת. התפריטים דביקים וכל מילה אחרת כבר מיותרת. האם ריח טוב בהכרח מעיד על ניקיון? ובכן, התשובה לשאלה זו היא כמובן לא, לאו דווקא. ובכל זאת, בדרך כלל בתי עסק המשקיעים בבחירת ריח טוב, משקיעים גם בניקיון המקום אשר מעיד על המון דברים: על אסתטיקה, על התחשבות בלקוח, על מקצועיות, יסודיות, יעילות ועוד…

האם ריח טוב בהכרח מעיד על ניקיון?

אז איפה אנחנו נכנסים לתמונה?

אצלנו ריח, הוא ניקיון אבל לא רק, הוא הרבה יותר מזה. הריח שאתם בוחרים לעסק שלכם הוא הזדמנות נפלאה למתג את עצמכם, לשווק את העסק שלכם ואפילו להגדיר את המכירות בעשרות אחוזים. כן כן, מחקרים רבים מעידים כי לניחוח אותו אנו בוחרים לשלב בבית העסק שלנו, השפעה אדירה על הלקוחות שלנו. יחד עם זאת, מגוון הניחוחות שלנו מתאימים גם לבתים פרטיים, וילות ודירות.

אנחנו ב- HYscent Israel חילקנו את הניחוחות שלנו ל-3 קבוצות כדי שכל אחד ואחת מכם, יוכלו לבחור את הניחוח שמתאים לו או לה.

הקבוצה הראשונה הם ניחוחות עולם בהם ריחות אקזוטיים שנוצרו בהשראת מגוון של חומרים ברחבי העולם כמו פריחה נדירה, תבלין מאסק, קיזמאט, ניחוח מלכותי, תמצית ורדים ווניל ונקטר גן עדן.

הקבוצה השנייה הן ניחוחות טבעיים העשויים תערובת פולימרית בלעדית אותם העשרנו בתמציות מרוכזות של שמנים טבעיים. כאן תוכלו למצוא ניחוחות כמו פשתן טבעי, שדה לבנדר, ניחוח אוקיינוס, מנגו מתוק, טלק אוורירי, ערפילי קיוטו ופריחת יערות הגשם. הקבוצה השלישית הם אוסף ניחוחות קלאסיים מוכרים אליהם רובנו מתחברים ביניהם קציר הדרים, שקד מרצ'ינו, וניל ומנטרל ריח ללא בישום בכלל.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט ליצור איתנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לסייע לכם בתהליך התאמת הניחוח המושלם לבית העסק שלכם.

מנטרל ריחות חשמלי

מנטרל ריחות חשמלי

אחת ההנאות הגדולות של כל אדם היא להיות במקומות ייחודיים בטבע ולהסניף ריחות משכרים כמו פריחה של פרחים, פירות, הריח הנפלא של הים או מפלים

מזמינים באמצעות האתר בצורה קלה ובטוחה

מקבלים את המוצר באמצעות שליח עד הבית

התקנה פשוטה וניחוח מדהים לאורך זמן

דילוג לתוכן