דרכים לנטרול ריחות

מאד לא נעים ואפילו מביך, להיכנס לבתים או למשרדים שקיימים בהם ריחות לא נעימים שונים. המגמה העולמית היא להתקין מפיצי ריח שונים במקומות הללו כדי לנטרל את הריחות היוצרים אווירה לא נוחה עבור הדיירים, העובדים והאורחים בכל אחד מהמקומות הללו.

בדיקה לגבי מיקומי הריחות

רצוי לבדוק מהו מקור הריחות ולפעול נקודתית במקומות הללו. אם לדוגמה הריח מגיע מהמקרר או מפח האשפה כדאי לנקות אותם ולהניח בהם סודה לשתייה או לימון. אם הריחות נובעים מנעליים מסוימות, זה הזמן להניח בהן כמה עלי מרווה או לרכוש נעליים חדשות ולזרוק את הנעליים הישנות.

ריח של דגים בבית אפשר לנטרל באמצעות חמאת בוטנים, ריח של זיעה אפשר לנטרל באמצעות מלפפון חמוץ ומשחת השיניים תקל מאד בנטרול ריחות של החלב החמצמץ שנותר בבקבוקי התינוקות.

כשמדובר על ריחות שונים בבית, גם לכך יש פתרונות מעשיים. בצל ינטרל ריחות מעופשים הקיימים בחדרים, וודקה תסייע עם ריחות של עובש בבגדים, גיר יפסיק ריחות לא נעימים הקיימים בארונות הבגדים ונייר עיתון ידאג להפסקת ריחות לא נעימים במגירות של ארונות המטבח.

אם קופסאות הפלסטיק הביתיות יישטפו בעזרת מים ומעט חרדל הן יהיו בעלות ריח נפלא, עשן הנובע מטיגון או צלייה אפשר לנטרל באמצעות חומץ שיונח בקערה במטבח ומלח ינטרל ריחות לא נעימים שנוצרים מפתחי הניקוז באמבטיה או במקלחת.

לאחר צביעת הבית, נותר ריח צבע טרי לאורך זמן והפתרון לכך הוא פיזור תמצית ווניל. הווניל יספוג את מלוא הריח ובבית הריח של הצבע הטרי לא יורגש כלל.

דרכים לנטרול ריחות

התקנת מפיץ ריח

אם מדובר בריח כללי הנובע מנושאים רבים, מומלץ להתקין מנטרל ריחות אשר יפיץ במרחב ריחות נעימים וכך ייעלמו הריחות הלא נעימים שהיו קיימים בו.

מפיץ הריח שיפזר בכל פעם סוגים שונים של ריח על פי המילוי שיותקן בו, יבצע מהפך מהותי בתחושה בכל מקום כיוון שכל אדם ייהנה מהסנפת הריח הנפלא מיד בהגיעו למקום. בהתחלה אנשים יופתעו וייהנו מאד מהריח היוצא דופן ובהמשך הם ידעו שממתין להם ריח נפלא בהיכנסם לבית, למשרד או לקליניקה, אך יהיו סקרנים לדעת מהו הריח שנבחר לאחרונה.

הטיהור המשמעותי הקורה באוויר בעקבות הפעולה המסיבית של מפיץ הריח יוצר שלווה ורוגע בכל המתחם ואי אפשר להישאר אדישים כשנכנסים למקום שבו מריחים פריחה או תבלין ריחני מיוחד, הדבר מעלה תמיד חיוך רחב מאוזן לאוזן.

דרכים לנטרול ריחות

ייחודו של מפיץ הריח

מפיץ הריח מצליח לנטרל את כל סוגי הריחות הקיימים ולכן הוא אידאלי בכל מיקום. אפשר לרכוש כמה סוגי ריחות ולנסות בכל פעם ריח חדש כדי לגוון את הריחות. לקוחות רבים מתאהבים בריח מסוים ומעדיפים לרכוש רק אותו ואחרים פתוחים לנסות גם ריחות חדשים ומעדיפים ליצור שינוי מפתיע בכל פעם.

גלילי הריח מספיקים לפרקי זמן ארוכים של כחודשיים ופעולת החלפת הגלילים היא קלה ביותר. במהלך הפעילות קובעים בכל מקום מהי העצמה הנדרשת של ההתזה, אם חלשה, בינונית או גבוהה, מה יהיה משך הזמן של ההתזה ומתי היא תתרחש, אם כל דקה, כל חמש דקות או בכל פרק זמן אחר שעליו יוחלט. כל הגדרה ניתנת לשינוי בכל זמן על פי רצון המשתמשים.

ריחות יוצאי דופן

ההיצע המרשים של הריחות מאפשר להכניס הביתה או למשרד את העולם כולו בזכות הניחוחות הייחודיים של הפריחה, הפירות, ריחות הים והאוקיינוס, עשבי תיבול ותבלינים שונים, תמציות תה, קפה ושפע של אפשרויות חדשניות ומרתקות.

מנטרל ריחות חשמלי

מנטרל ריחות חשמלי

אחת ההנאות הגדולות של כל אדם היא להיות במקומות ייחודיים בטבע ולהסניף ריחות משכרים כמו פריחה של פרחים, פירות, הריח הנפלא של הים או מפלים

מזמינים באמצעות האתר בצורה קלה ובטוחה

מקבלים את המוצר באמצעות שליח עד הבית

התקנה פשוטה וניחוח מדהים לאורך זמן

דילוג לתוכן