בעל עסק – המשרד שלך הוא הפנים שלך

כל בעל עסק עושה כל שביכולתו במטרה להפוך את החלל לנעים, מזמין, נקי ואסתטי הן עבור העובדים שמגיעים בכל בוקר לעבודה, ממלאים את תפקידם שעה אחר שעה, יום אחרי יום והן עבור הלקוחות של העסק.

למראה הנקי של העסק ולריח שלו יש השפעה אדירה ומחקרים מראים כי עסקים כאלה לא רק מושכים אליהם יותר לקוחות אלא גם מוכרים יותר.

כל הנושא הזה של ריח טוב בעסק הפך בשנים האחרונות למושא מחקר ממש ולמעשה מדובר גם ברצון ובצורך למתג את העסק שלנו בצורה קצת אחרת. אנחנו ב- HYscent Israel בחרנו לקחת את זה צעד אחד קדימה ולפתח עבור בעלי עסקים קשת רחבה של ריחות ייחודיים, כך שבקלות ניתן יהיה להתאים עבור העסק שלכם ועבור הלקוחות שלו את הניחוח המתאים.

בעל עסק - המשרד שלך הוא הפנים שלך

ניחוחות לעסק – מה זה עושה?

אז קודם כל, ברגע שאתם בוחרים ריח מסוים שמתאים לקונספט השיווקי שלכם, אתם מחזקים את המותג שלכם. בנוסף, מפיצי ריח מקלים ומנעים את שהיית הלקוחות בבית עסק ואף מאריכים את משך השהייה שלהם במקום. מסתבר, שלכל בעל עסק, שירות או מותג יש את היכולת לעורר את הלקוחות שלו לפעולה ולהימשך למוצרים אותם הוא מציע. לנו בני האדם, יש את היכולת להבחין בין אלפי סוגים של ריחות ומסתבר שריח זה משהו שמעורר תגובה רגשית של כאן ועכשיו. זה גם משהו שנשאר והולך איתנו הלאה. השימוש בניחוחות מאפשרים לנו לייצר ללקוח סוג של חוויה ייחודית שהוא לא יכול לשכוח ואפילו לקשר את המותג שלנו עם ריח מסוים.

ניחוחות לעסק – למי זה מתאים?

האמת היא שניחוחות לעסק יכולים להתאים לכל עסק, חברה או מותג. חנויות אופנה, סטודיואים לעיצוב, חנויות רהיטים, גלריות, מספרות, מכוני כושר, ספאות, בתי מלון, מסעדות ועוד. אנחנו ב- HYscent Israel נמצאים כאן במטרה לסייע לכם לבחור את הניחוח שהכי מתאים לכם, למותג שלכם ובעיקר ללקוחות שלכם.

חילקנו את הניחוחות שלנו ל-3 קבוצות: ניחוחות עולם בהם ניחוחות אקזוטיים הנוצרו בהשראת מגוון של חומרים ברחבי העולם כמו פריחה נדירה, תבלין מאסק, קיזמאט, ניחוח מלכותי, תמצית ורדים ווניל ונקטר גן עדן. הקבוצה השניה הן ניחוחות טבעיים העשויים תערובת פלימרית בלעדית אותם העשרנו בתמציות מרוכזות של שמנים טבעיים. כאן תוכלו למצוא ניחוחות כמו פשתן טבעי, שדה לבנדר, ניחוח אוקיינוס, מנגו מתוק, טלק אוורירי, ערפילי קיוטו ופריחת יערות הגשם. הקבוצה השלישית הם אוסף ניחוחות קלאסיים מוכרים אליהם רובנו מתחברים ביניהם קציר הדרים, שקד מריצאנו, וניל ומנטרל ריח ללא בישום בכלל.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט ליצור איתנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לסייע לכם בתהליך התאמת הניחוח המושלם לבית העסק שלכם.

מנטרל ריחות חשמלי

מנטרל ריחות חשמלי

אחת ההנאות הגדולות של כל אדם היא להיות במקומות ייחודיים בטבע ולהסניף ריחות משכרים כמו פריחה של פרחים, פירות, הריח הנפלא של הים או מפלים

מזמינים באמצעות האתר בצורה קלה ובטוחה

מקבלים את המוצר באמצעות שליח עד הבית

התקנה פשוטה וניחוח מדהים לאורך זמן

דילוג לתוכן