איך בוחרים מפיץ ריח לעסק?

בעלי עסקים מגוונים וביניהם בעלי עסקים שעובדים במשרדים ובעלי עסקים שעובדים בחנויות, נמצאים במקום בו התנועה רבה. מקומות כאלו – בהם מבקרים אנשים רבים מדי יום, צריכים לשמור על הארגון, המראה האסתטי ובין היתר – הריח.

ריחות רעים במקומות הומי אדם עשויים להיווצר בעקבות זיעה, ריחות של זבל ודישון שמגיעים מבחוץ, זיהום אוויר, מסעדות שנמצאות בקרבת מקום וגורמים נוספים.

שמירה על ריח נעים בעסק מהווה חלק בלתי נפרד מהרושם שהוא יוצר, במקרה שהריחות לא נעימים, הדבר עשוי לפגוע בעסק מבחינות רבות – להקשות על העובדים ואף לפגוע בעבודתם, בין היתר מפני שהריח יפגע ביכולת הריכוז שלהם ובמצב הרוח שלהם ואף להרחיק את הלקוחות והספקים.

חשוב להבין שריח נעים בחנות יכול לגרום לעליה בכמות המכירות. בדיקת נושא הריח והשפעתו על הצלחת עסקים, גילתה שרשתות רבות שמודעות להשפעה הגדולה של ריחות טובים על הקונים משקיעות רבות בבחירת הריחות. חנויות שמעוניינות למשל לגרום ללקוחות להרגיש כאילו שהם נמצאים בבית, משתמשות בין היתר בריחות שמזכירים ניחוחות של מרכך כביסה.

איך בוחרים מפיץ ריח לעסק?

אז איך אפשר לייצר ריחות נעימים בבתי עסקים?

ניתן לייצר ריחות נעימים בדרכים רבות. אחת הדרכים הטובות לשמירה על ריח נעים בבתי עסק מתאפשרת באמצעות התקנה של מפיצי ריח, כאשר רצוי לבחור מפיצי ריח חשמליים ואוטומטיים.

את המפיצים החשמליים ניתן להתקין בנקודות מרכזיות ברחבי המקום והם יפיצו את הריח הנבחר בכמות מדודה ובאופן אוטומטי, שכן ניתן לבחור את הזמנים בהם הריח יופץ בחלל.

מפיצי הריח יעילים הרבה יותר ממפיצים ידניים משום שאין צורך להפעיל אותם באופן אקטיבי, ועצם העובדה שהם משפריצים כמות מדודה של ריח, מונעת מצב בו הריח יגרום לתחושת מחנק. רבים מאתנו מכירים את התחושה הלא נעימה שקיימת בחלק מחדרי השירותים בהם הותזו ריחות בכמות מוגזמת שגורמת לתחושת מחנק, באמצעות מפיצי הריח האוטומטיים נמנעים מצבים שכאלו. אם לא די בזאת, כמות הריח המדודה שמופצת על ידי מפיצי הריח האוטומטיים חוסכת בכמות הספריי – זה אולי נשמע קטנוני לחשוב על כך, אך המפיצים מאפשרים לבעל העסק לחסוך כספים לאורך זמן.

התאמת הריחות לבית העסק

כדי לבחור את מפיץ הריח האוטומטי יש להתחשב בגורמים שונים, ביניהם: מקור הריח הלא נעים, גודל החללים, גודל ומספר החלונות, הקומה בה העסק ממוקם, מספר האנשים שמגיעים לעסק בכל יום והמיקום של המזגנים.

כמו כן, יש להתחשב בגובה התקרות, באופן הפיזור של הריח – רצוי לבחור במפיץ ריח שמפזר את החומר ב-360 מעלות וכדאי מאוד לבחור במפיץ ריח שידידותי לסביבה.

גורמים נוספים בהם יש להתחשב הם: העיצוב של מפיץ הריח, התפעול – חשוב לבחור במפיץ ריח שתפעולו פשוט ועוצמת הריח. היום ניתן לרכוש מפיצי ריח שמפיצים ריח נעים ובעוצמה גבוהה (אך לא גבוהה מדי חלילה). כמו כן, יש להתחשב במחיר. בין מפיצי הריח האוטומטיים האיכותיים ניתן למצוא מפיצי ריח שנעים בין המחירים: 185 שקלים ועד 1,200 שקלים. מפיץ ריח בעלות של 185 שקלים יהיה מכשיר קטן שמתאים לשטח של 20 מטרים רבועים לכל היותר והוא יפזר את הריח העוצמתי ברחבי החלל. מפיץ ריח בעלות של 1,200 שקלים יתאים לאזורים גדולים (עד 250 מטרים רבועים), אזורים אלו יכולים להיות למשל: בתי מלון, בתי אבות, חדרי אשפוז ומשרדים גדולים. המפיץ יכיל 6 תאי מילוי ו- 7 מהירויות.

איך בוחרים מפיץ ריח לעסק?

מפיץ ריח אוטומטי – לריחות נעימים שישפרו את כל האווירה בעסק ויגדילו את המכירות

מפיצי ריח איכותיים וידידותיים לסביבה יגרמו לבית העסק להריח נפלא – דבר שייצור אווירה טובה, ישפר את התחושה של כל האנשים שנכנסים למקום ויגרום לעלייה בכמות המכירות.

בין מגוון הריחות בהם ניתן לבחור ניתן לציין את הניחוחות הקלאסיים, ביניהם: ריח קטיף הדרים, ריח ים וריח שדות לבנדר. כמו כן, ניתן לבחור בניחוחות אווירה, כמו למשל: ריח פריחת יערות הגשם וריח חבצלות קיץ ואפשר לבחור בניחוחות עולם, כמו למשל: ריח פריחה נדירה או ריח תבלין מאסק.

מנטרל ריחות חשמלי

מנטרל ריחות חשמלי

אחת ההנאות הגדולות של כל אדם היא להיות במקומות ייחודיים בטבע ולהסניף ריחות משכרים כמו פריחה של פרחים, פירות, הריח הנפלא של הים או מפלים

מזמינים באמצעות האתר בצורה קלה ובטוחה

מקבלים את המוצר באמצעות שליח עד הבית

התקנה פשוטה וניחוח מדהים לאורך זמן

דילוג לתוכן